25 lipca 2011

Przybywa pamiątek...

Wakacje w pełni. Mimo nie najlepszej pogody wypoczywamy, wyjeżdżamy, zwiedzamy i...powracamy. Ale powracamy nie tylko z mnóstwem wspomnień i przeżyć, lecz również z różnymi pamiątkami. Przede wszystkim są to zdjęcia, których obecnie robi się bardzo dużo, pragnąc uchwycić wszystkie miłe chwile. Po obróbce komputerowej zostaje ich nieco mniej, ale i tak za dużo na umieszczenie ich w albumie. Można założyć folder "do wywołania" i najpiękniejsze zdjęcia - te które chcemy umieścić w albumie, tak , tym tradycyjnym albumie - po każdym wyjeździe przełożyć do tego folderu, a po zakończonych wojażach wywołać i umieścić w albumie z odpowiednim opisem. Takie zdjęcia będą doskonałe do zaprezentowania rodzinie i znajomym. 
Oprócz zdjęć przywozimy czasem widokówki, przewodniki, foldery z ciekawych miejsc i ...tzw. suweniry. 
Nie możemy położyć tych rzeczy byle jak i byle gdzie, lecz  starannie pogrupować i umieścić w opisanych teczkach czy pudełkach, czy kopertach. Wiem, że właśnie na to zawsze brakuje czasu, ale będzie nam łatwo znaleźć rzecz, którą właśnie będziemy potrzebować. 
A suweniry? No cóż - zwykle przywozi się je z myślą o najbliższych, więc jak najszybciej trzeba obdarować nimi  bliskie sercu osoby.  Majka47

2 komentarze:

  1. Z suwenirami zawsze jest tak, ze na miejscu gdzie kupujemy wydają się atrakcyjne a po powrocie zupełnie traca na wartości, ja zbieram foldery z miast gdzie byłam, przydały mi się gdy o tych państwach i miastach pisałam, trzymam je w specjalnej szufladzie, i sa jak znalazł w razie potrzeby, poizdrawiam wakacyjnie, choć ja na wakacje nie wybieram się, (opieka nad ojcem staruszkiem)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie przybywa tych pamiątek szczególnie zdjęć a ja troszke podróżuje!!
    Miło powspominać.
    Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń