21 grudnia 2012

Czas nas zawsze zaskakuje...

Im bliżej do Wigilii, tym czas płynie szybciej, i wydaje się, że nie zdąży się zrobić wszystkiego co zaplanowaliśmy. 
Tymczasem ostatnie zakupy, robione już z karteczką, żeby czegoś nie zapomnieć. Tymczasem lśniące już mieszkanie czeka na dekorację. Tymczasem już praca w kuchni, aby przygotować niektóre, bardziej pracochłonne potrawy. Tymczasem umówiony fryzjer, kosmetyczka, żeby w święta wyglądać i czuć się dobrze. Tymczasem jeszcze życzenia do bliskich...Dużo tego tymczasowego...
Ale spokojnie, zdążymy na pierwszą gwiazdkę. Wreszcie obudzi się w nas radość z rocznicy narodzin maleńkiej Dzieciny. Wspólne śpiewanie kolęd w domach po Wigilii, wspólne spotkanie na Pasterce, i piękne przeżywanie następnych świątecznych dni. 
Zwróćmy uwagę na słowa kolęd, ile w nich miłości, radości i nadziei. I nawet, jeśli ktoś sam spędza Święta, to nie jest samotny, gdyż myśli wszystkich ludzi skierowane są na maleńką stajenkę i tam się łączą. Życzę więc takiego głębszego przeżywania Świąt. Majka47 

5 komentarzy:

 1. Dziękuję Majko. Masz chyba rację TRZEBA POWALCZYĆ!
  Dziękuję za życzenia tradycyjnych świąt. w tym roku już nie dam rady, ale w przyszłym postaram się skorzystać z Twojej rady i cofnąć się w czasie:)
  Może być bardzo przyjemnie.

  A ja własnie mam taką karteczkę na zakupy. I jutro będę powoli wykreślał to co kupione.
  Życzę Tobie wszystkiego najlepszego na Boże Narodzenie i Nowy Rok!
  Vojtek

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia:) Ja również przesyłam Tobie i Twoim bliskim życzenia wspaniałych, radosnych, po prostu wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt, Spełnienia marzeń i wszytskiego czego sobie zażyczysz ;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj, fryzjera w tym roku sobie darowałam. Pójdę może po Świętach, jak zdążę i zmieszczę się w kolejkę przed Sylwestrem ;-) Radosnego i pogodnego świętowania! ;-)

  notaria

  OdpowiedzUsuń